Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Gromada Poznań
StandardStandardStandardStandardStandard
60-161 Poznań Ul. Babimojska 7
Ocena:
7.1 z 30 ocen
 
Hotele Gromada >
Lokalizacja
HOTEL GROMADA *** - położony jest w centrum miasta, 10 minut drogi od Międzynarodowych Targów Poznańskich, a jednocześnie przy bocznej ulicy, co sprawia że jest doskonałym miejscem do wypoczynku.
Zakwaterowanie
Obiekt dysponuje 73 pokojami w tym 3 apartamentami i 70 pokojami dwuosobowymi z możliwością wykorzystania dla jednej osoby. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV SAT, dostęp do internetu, telefon i radiobudzik.
Wyposażenie
W cenie pobytu goście mogą skorzystać z sali bilardowej oraz sauny fińskiej.
Wyżywienie
W obiekcie znajduje się Restauracja „Szafran” mieszcząca do 80 osób serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej. Można tu zorganizować imprezy integracyjne - również o charakterze rodzinnym.
Konferencje
Hotel posiada 4 klimatyzowane sale konferencyjne różnej wielkości mieszczące od 10 – 50 osób oraz pokój biznesowy o powierzchni 5,74 m2. Sale mieszczą się na pierwszym piętrze, a pokój biznesowy na parterze.
Wyposażenie: rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + video, ekran, naglośnienie, komputer i drukarka, ksero, fax, telefon, mównica, dostęp do internetu, rzutnik multimedialny, obsługa techniczna (na zamówienie).
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Gromada Poznań
Zdjęcie Gromada Poznań
Zdjęcie Gromada Poznań
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51